RECENZIA 

Autorom novej knihy o evanjelizácii je Filip Mazúr, ktorý v nej rozoberá svoj osobný príbeh a premenu. Premenu z náboženského a tvrdého človeka, ktorý odsudzoval a nemal rád druhých ľudí. Na človeka, ktorý je motivovaný Božou láskou a súcitom k strateným…(Poznajú vás podľa lásky) 

Láska je najdôležitejšia v kresťanstve ale aj pri evanjelizácii. Veď Boh kôli LÁSKE poslal svojho Syna na svet, aby za neho zomrel a spasil ho. Ale ako by to malo vyzerať v praxi? Ako by sme mali milovať druhých ľudí?

Presne o tom sa dočítate v tejto novej knihe. Jednoducho, hlbší a praktický návod ako sa stať svetlom sveta.  Verím tomu, že túto knihu by si mal prečitať každý, kto chce porásť v tom ako byť “svetlom sveta”.

Osobne sa poznáme s Filipom už viac ako 6 rokov. Začínali sme spolu evanjelizovať, zažívali sme veľa dobrodružstiev, veľmi silnú Božiu prítomnosť ale aj nadprirodzené zabezpečenia a prvé zázraky uzdravenia na ulici. Ale aj odmietnutia a mladické “kotrmelce”.

Spätne keď sa pozriem, tak si uvedomujem, že bolo pre mňa veľmi obohacujúce jeho priateľstvo a som veľmi rád, že sa rozhodol vydať knihu práve o evanjelizácii. 

POZRIEŤ KNIHU